Skontaktuj się z nami: tel/fax (0) 71 315 81 97 / tel. kom. (0) 601 743 251 lub (0) 661 922 184

O naszej firmie

Kamieniarstwo Wasicki Twardogóra

Witamy na stronie zakładu kamieniarskiego "Wasicki".

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od 1956 roku, dzięki czemu usługi świadczone przez naszą firmę cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Twardogórze (50 km od Wrocławia).

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dostępnych na światowych rynkach. Posiadamy specjalistyczne maszyny i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu stosujemy nowoczesne metody obróbki kamienia. Dysponujemy kilkunastoma rodzajami granitu pochodzącego z różnych części Polski i świata, staje powiększając swój asortyment.

Bogate doświadczenie i dobrej jakości materiały jakich używamy są kluczem naszego sukcesu. Naszym Klientom zapewniamy dokładny i solidny montaż. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia nie tylko z Twardogóry i okolic gminy, ale z całego województwa dolnośląskiego (Wrocław, Oleśnica ) oraz całej Polski.

Kamieniarz Wasicki

Szeroki zakres usług.

Wykonujemy nagrobki w różnych wzorach i kolorach. Na życzenie Klienta zobowiązujemy się wykonać pomniki według indywidualnych projektów naszych klientów. Nasza działalność nie opiera się tylko na wykonywaniu nagrobków. Realizujemy wszelkie prace związane z obróbką granitu.

  • nagrobki
  • grobowce
  • blaty kuchenne i łazienkowe
  • rzeźby w kamieniu
  • tablice pamiątkowe
  • lady
  • parapety
  • schody

Wierzytelność firmy.

Dyplomy i certyfikaty, które publikujemy poniżej są pisemnym dowodem na posiadanie umiejętności oraz osiągnięć jakimi mamy zaszczyt się pochwalić.

Pracujemy dla Ciebie

Masz pytanie? Chcesz zarezerwować termin na spotkanie? Oczekujesz na wycenę? Rozumiemy potrzeby każdego Klienta. Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby mieć pewność, że otrzymamy Twoje zapytanie.

Szybki kontakt

Zakład Kamieniarski "Wasicki"
56-416 Twardogóra
ul. Wielkopolska 47a
tel/fax (0) 71 315 81 97
tel.kom. (0) 601 743 251 lub (0) 661 922 184
e-mail: kamieniarstwo@wasicki.pl

Zobacz mapę dojazdową ->